×
Avrupa'da ve Türkiye'de 1 Numara

Bitlere Karşı
Her Zaman Yanınızda...

Avrupa'da ve Türkiye'de 1 Numara

Detaylı bilgi için Paranit web sitesini
ziyaret edebilirsiniz

Avrupa'da ve Türkiye'de 1 Numara

Bitler insanın başında yaşayan küçük, kanatsız böceklerdir. Bitler çok hızlı ürediklerinden ve yayıldıklarından genellikle bit salgınlarına ve sonu gelmez bit ayıklama seanslarına neden olurlar. Bitlerin bulaşmasının hijyen eksikliğiyle hiçbir bağlantısı yoktur. Avrupa’nın ve Türkiye’nin 1 numarası Paranit %100 etkili formülüyle saç bitlerinden kolaylıkla ve rahat bir şekilde kurtulmanız için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Paranit Sprey

Paranit Sprey'in çift etkili formülü bitlerin ve sirkelerin hem boğulmalarını hem de su kaybından ölmelerini sağlar. Kullanımı kolay, kokusuz, böcek ilacı içermeyen formülü ile Paranit Sprey, baş bitlerini ve sirkeleri tek uygulamada (iyice tarama aşamasıyla birlikte) %100 yok eder.

Paranit Şampuan

Paranit Şampuan, böcek ilacı içermez. İçeriğindeki mineral yağ ile bitleri ve sirkeleri boğar, kurutur ve öldürür. Paranit Şampuan tüm diğer Paranit ürünleri gibi bitler ve sirkeler üzerinde %100 etkilidir. 2 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Paranit Baş Biti Kovucu Sprey

Paranit Baş Biti Kovucu Sprey’in hızlı ve uzun süreli koruma sağladığı kanıtlanmıştır. Paranit Baş Biti Kovucu Sprey’in 12 saate kadar etkili formülüyle bit salgınlarında çocuğunuzu ve ailenizi baş bitine karşı aktif bir şekilde koruyabilirsiniz. Ayrıca bit tedavisinden hemen sonra da yeniden bulaşmayı önlemek için kullanılabilir. Yağ içermeyen özel formülü saçların görünümünü korur. Hassas formülü ile 2 yaşından büyük çocuklarda kullanılabilir.

Ürünle İlgili Sorularınız İçin;