×
1 haftada gözle görünür sonuç

Etkinlik ve
Kullanım Kolaylığı

1 haftada gözle görünür sonuç

Detaylı bilgi için Wartner web sitesini
ziyaret edebilirsiniz

1 haftada gözle görünür sonuç

Tırnak Mantarı Nedir?

Tırnak mantarı enfeksiyonlarına genellikle dermatofitler (vakaların yaklaşık %90’ı) ile maya ve küf mantarları neden olur. El tırnaklarına kıyasla ayak tırnaklarında daha sık ortaya çıkar. Nem, kapalı ayakkabılar ve tekrar eden tırnak travmaları tetikleyici faktörlerdir.

Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarının teşhisi, klinik sunumların çeşitliliği ve hastalar arası farklılıklar sebebiyle uzmanlar için dahi zordur. Birçok tedavide, ilk gözle görülür iyileşme sağlanana kadar, yan etkilere neden olabilen uzun bir tedavi süreci yaşanır. Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi İçin Jel, eşsiz çift etkili tedavi metodu sayesinde hızlı ve hedefli bir tedavi sağlar.

Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi İçin Jel, el ve ayak tırnaklarında gelişen tırnak mantarının yayılmasını engelleyen ve tırnak mantarının giderilmesine yardımcı olan bir medikal cihazdır.

Hafif ve orta şiddetli topikal onikomikozis tedavisinde kullanılır. Bu ürün, sıklıkla tırnak mantarının bulunabileceği ortamlara (yüzme havuzları, spor salonları, saunalar vb.) maruz kalan hastalara tavsiye edilir.

Ürünle İlgili Sorularınız İçin;